Sdělení inzerenta

CyberGhost VPN recenze

SHRNUTÍ: U VPN je zachování vašeho soukromí na webu samozřejmé. Díky šifrování na vojenské úrovni, kill-switch, zásadě no-log a možnosti vybrat si, který protokol se použije, Cyberghost v ochraně osobních údajů nic nepostrádá. Kromě toho získáte dedikované servery, slušné rychlosti a síť více 7100 serverů v 91 zemích. Čtěte dále a zjistěte, jak si Cyberghost stojí v porovnání s těmi nejlepšími mezi VPN.
👍 KLADY:
 • Nachází se v Rumunsku, které není členem žádné státní bezpečnostní aliance
 • Umožňuje rozdělené tunelování v systémech Windows a Android
 • Podporuje čtyři různé protokoly: OpenVPN, iKEv2, L2TP/IPsec a PPTP
 • Na výběr je spousta serverů
 • Rychlé a spolehlivé připojení
 • Nabízí ochranu WiFi, upozornění na krádež identity a narušení dat
 • Obsahuje funkci blokování reklam
 • Uživatelsky přívětivé a estetické rozhraní
 • Velkorysá 45denní záruka vrácení peněz
 • Nepřetržitá podpora prostřednictvím chatu a e-mailu v několika jazycích
👎 NEDOSTATKY:
 • Omezené možnosti platby
 • Žádný audit třetí nezávislou stranou
Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Cyberghost sídlí v Rumunsku, takže se nemusíte bát, že by vaše data byla předána vládě. Není členem žádné aliance pro sdílení dat ani zpravodajské aliance a prosazují přísnou politiku bez protokolování. Automatický kill-switch také zajišťuje, že vaše IP adresa nebude nikdy odhalena, i když dojde k výpadku připojení VPN.

Pokročilé uživatele potěší, že všechny servery Cyberghost jsou optimalizovány pro práci s více protokoly VPN — OpenVPN, iKEv2, L2TP/IPsec a PPTP. Váš internetový provoz je neprodyšně uzavřen 256bitovým šifrováním AES, které vás účinně chrání před inzerenty, vládou, poskytovatelem internetových služeb, hackery a dalšími kybernetické podvodníky. Cyberghost také umožňuje rozdělené tunelování celých aplikací. Tato funkce vám umožňuje vybrat si, které aplikace se připojují k VPN namísto vašeho běžného internetového připojení. Připojte se například přes VPN, když používáte mobilní aplikaci vaší banky nebo PayPal, a s primárním připojením k internetu, když používáte méně citlivé aplikace.

Cyberghost si uvědomuje, že kyberzločinci často číhají na veřejných sítích Wi-Fi a jsou připraveni zachytit a získat přístup k soukromým datům – e-mailovým adresám, heslům účtů, bankovním údajům a dalším cenným informacím. Funkce Automatic Wi-Fi Protection společnosti CyberGhost je navržena tak, aby čelila této hrozbě. Připojení VPN se automaticky vytvoří, když se připojíte k nezabezpečené síti na letištích, v kavárnách, hotelech, obchodních centrech a restauracích. Všechna předplatná také obsahují bezplatné CyberGhost ID Guard a CyberGhost Privacy Guard. První z nich vás upozorní, pokud je vaše e-mailová adresa zjištěna při možném úniku dat, zatímco druhá omezí shromažďování dat společností Microsoft. Cílem všech těchto opatření je chránit vás před hackery, sledováním, malwarem a dalšími síťovými útoky.

Serverová síť

Získejte přístup ke svým oblíbeným webům, aplikacím a dalším online službám odkudkoli na světě s více než 7300 rychlými servery ve více než 91 zemích. Mnoho z těchto serverů je optimalizováno pro stahování velkých souborů a hraní při nejvyšší rychlosti.

Rychlost a spolehlivost

Je na nic, když se pokoušíte hrát hru online, ale stále se vám zobrazuje chyba „spojení přerušeno“. Ne díky špatnému nebo pomalému připojení k internetu. Naštěstí je nepravděpodobné, že byste se při připojení k Cyberghost VPN museli potýkat s nekonečnými prodlevami a pomalým načítáním webových stránek. Tuto VPN jsme testovali připojením k více serverům v severní Americe, Kanadě, Evropě a Asii. Se základní rychlostí 100 Mb/s je rychlost stahování CyberGhost průměrně 50–80 Mb/s. Což je rychlé, zvláště pro běžného uživatele.

Kompatibilní platformy a zařízení

Užijte si bleskovou rychlost a neomezenou šířku pásma ze všech svých zařízení – Windows, macOS, Android, iOS, Linux, herních konzolí nebo dokonce routerů. Má také rozšíření prohlížeče pro Chrome a Mozilla Firefox. Cyberghost vám umožňuje připojit až 7 zařízení současně, takže nebudete muset platit za více než jednu službu VPN, abyste pokryli všechna zařízení ve vaší domácnosti.

Ceny

Cyberghost nabízí dlouhodobým předplatitelům za jejich peníze skvělou hodnotu. Zatímco měsíční předplatné je poměrně drahé za 12,99 $ měsíčně, u šestiměsíčního předplatného to klesne na 6,39 $ za měsíc. Když se zaregistrujete na dva roky, ceny dále klesnou na pouhých 2,35 $ za měsíc. Navštivte náš odkaz a získejte 83% slevu plus dva měsíce zdarma. Upozorňujeme, že na jejich měsíční předplatné se vztahuje pouze 14denní záruka vrácení peněz. Ostatní plány zahrnují 45denní záruku.

Zákaznická péče

Rozsáhlá podpora CyberGhost začíná obsáhlým seznamem návodů a dalších užitečných článků. Jak odstranit problémy s připojením, jak vybrat nejlepší servery a další. Zjistěte, jak nainstalovat, nastavit a nakonfigurovat tuto službu VPN pro herní konzole, routery a další zařízení. Všechny fakturační plány Cyberghost také zahrnují nepřetržitou živou podporu, takže pokud svou odpověd nenajdete ve znalostní bázi, můžete kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Zákaznická podpora CyberGhost je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině a rumunštině.
 
NAŠE NEJLEPŠÍ NABÍDKY:X