Sdělení inzerenta

TotalVPN recenze

SHRNUTÍ: TotalVPN je spolehlivá a uživatelsky přívětivá VPN služba, která staví bezpečnost a soukromí na první místo. S robustní sítí serverů, která pokrývá 27 zemní, včetně klíčových států, jako jsou USA nebo VB, zajišťuje pro své uživatele rychlé a bezproblémové připojení po celém světě. TotalVPN používá AES 256bitové šifrování a podporuje více VPN protokolů. O vaše data je tak prvotřídně postaráno. Služba nezaznamenává žádné logy, anonymitu uživatelů tak mohou garantovat. K dispozici máte při používání také další vrstvy ochrany, jako jsou „Kill Switch“ nebo ochrana před únikem DNS. TotalVPN se může pochlubit opravdu velkou rychlostí přenosu dat. Jejich aplikace jsou navíc kompatibilní s mnoha různými zařízeními a platformami. Kromě toho získáte oceňovanou ochranu antiviru v reálném čase i blokátor reklam. V této recenzi si můžete přečíst, proč má TotalVPN jednu z nejlepších celkových bezpečnostních nabídek za rozumnou cenu!
👍 KLADY:
 • Silné zabezpečení: TotalVPN nabízí moderní protokoly šifrování. Vaše aktivity na internetu i citlivé údaje tak budou vždy dobře chráněny.
 • Anonymní prohlížení: S TotalVPN můžete procházet internetem zcela anonymně. Vaše totožnost i poloha jsou tak zcela skryty před zvídavými pohledy.
 • Podpora vícero zařízení: VPN služba je kompatibilní s mnoha různými zařízeními. Chráněni tak můžete být na všech vašich zařízeních.
 • Vysoká rychlost: TotalVPN se chlubí svižnými rychlostmi připojení, aby byl váš zážitek při streamování a stahování ničím nerušený.
👎 NEDOSTATKY:
 • Žádná bezplatná možnost: Na rozdíl od některých VPN služeb nenabízí TotalVPN bezplatný plán. Pro uživatele hledající bezplatné možnosti tak jde o zásadní nedostatek.
 • Potenciální snížení rychlosti: Ačkoli TotalVPN nabízí celkově dobrou rychlost, někteří uživatelé mohou zaznamenat při připojení na některé servery zpomalení.
Funkce zabezpečení a soukromí

Zaměření společnosti TotalVPN na bezpečnost a soukromí je zřejmé z obsáhlé řady funkcí, které jsou navrženy tak, aby chránily vaše aktivity na internetu. Vývoj kybernetických hrozeb nikdy nekončí. Zajištění bezpečného digitálního prostředí je tak stále důležitější. V této sekci se blíže podíváme na všechna bezpečnostní opatření i opatření související s ochranou soukromí, která TotalVPN nabízí. Zjistíte, jestli jde o spolehlivou volbu pro ochranu vašich citlivých informací.

 • Šifrování a protokoly: V samotném srdci zabezpečení TotalVPN leží robustní šifrování. TotalVPN využívá 256bitové šifrování, které patří k průmyslovému standardu. Důvěru si vysloužilo i u vlád, finančních institucí i odborníků na bezpečnost. Toto šifrování zajišťuje, že jsou všechna data přenášená mezi vaším zařízením a VPN serverem zakódována a zabezpečena. Nemusíte se tak obávat, že by je mohl někdo na trase číst nebo hacknout.

  Kromě šifrování podporuje TotalVPN vícero VPN protokolů, jako jsou OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec nebo IkeV2. Protokol OpenVPN je znám pro svou rovnováhu mezi rychlostí a zabezpečením. Jde také o protokol, který vyhledávají uživatelé stavící ochranu na první místo. PPTP sice není tak bezpečný protokol jako OpenVPN, ale zase nabízí vyšší rychlost a je ideální pro aktivity, kde má rychlost přednost před zabezpečením.

 • Nulové uchovávání logů: TotalVPN dodržuje striktní zásady pro uchovávání logů, které jasně říkají, že žádná data uživatelů ani záznamy aktivit nebudou ukládány. Tyto zásady zajišťují, že vaše online aktivita, historie procházení i časy připojení nejsou zaznamenávány. Vaše soukromí a anonymita tak zůstávají na prvním místě. S TotalVPN můžete sebevědomě procházet web beze strachu, že jsou vaše data shromažďována a sdílena s třetími stranami.

 • Funkce „Kill Switch“: klíčová bezpečnostní funkce, kterou TotalVPN nabízí. V případě náhlého odpojení VPN vás funkce „Kill Switch“ okamžitě odpojí od internetového připojení. Díky tomu můžete zabránit úniku dat nebo vašemu internetovému poskytovateli či komukoli jinému, aby vaše data sledoval. Vaše aktivity na internetu tak zůstanou soukromé a bezpečné, a to i při krátkých výpadcích vašeho VPN připojení.

 • Ochrana před únikem DNS: Ochrana před únikem DNS od TotalVPN zajišťuje, že vaše DNS požadavky jsou bezpečně směrovány VPN tunelem a neunikají k vašemu poskytovateli nebo na jiné DNS servery. Tato funkce tak bojuje s potenciálními zranitelnými místy, která by mohla odhalit vaši skutečnou IP adresu a polohu. Vaše připojení tak bude zcela bezpečné.

 • Bezpečnost na veřejné Wi-Fi: Veřejné Wi-Fi sítě jsou už dnes proslulé pro své nedostatečné zabezpečení, kterého často využívají hackeři. TotalVPN šifruje váš internetový provoz, i když jste připojeni na veřejnou Wi-Fi. Slouží tak jako takový štít pro vaše data. Potenciální hackeři sledující tyto sítě se tak k vašim datům nedostanou. S TotalVPN se můžete bez starostí připojit k jakémukoli veřejnému hotspotu, aniž byste si dělali starosti o své soukromí nebo citlivé informace.

  Síť serverů

  Síť serverů TotalVPN je nedílnou součástí jejich skvělé VPN služby. Uživatelé tak mohou využít spolehlivého a zabezpečeného připojení. Služba má přes 50 serverů, které se rozprostírají po Severní Americe, Evropě, Asii, Jižní Americe a Oceánii. TotalVPN dává lidem možnost bezpečně přistupovat k obsahu z celého světa. Strategické rozmístění serverů vám umožní připojit se k těm, které jsou od vás nejblíže. Můžete tak minimalizovat odezvu a mít k dispozici optimální rychlost stahování i nahrávání. Výsledkem je plynulejší prohlížení, nepřerušované přehrávání videí i rychlejší stahování po celém světě. TotalVPN navíc svou síť serverů pravidelně aktualizuje a rozšiřuje, aby uživatelé měli z používání jejich služeb co nejlepší zážitek. Toto odhodlání optimalizovat výkonnost a přístupnost jen ukazuje na jejich závazek nabízet svým zákazníkům prvotřídní VPN službu.

  Rychlost a spolehlivost

  Rychlost je pro uživatele VPN jedním z hlavních faktorů, který při výběru zvažují. Rychlost připojení má přeci jen vliv na prohlížení webu, hraní a samozřejmě stahování. Jak jsme zmínili výše, TotalVPN se chlubí rozsáhlou sítí serverů. Někteří poskytovatelé VPN mají možná ještě větší pokrytí, ale ani služba TotalVPN netrpí na přetížení.

  Servery TotalVPN jsou známé pro svou stabilitu a provozuschopnost. Uživatelé se tak nemusí bát častých a náhlých výpadků internetu. Společnost investuje do robustní infrastruktury, abyste se mohli spolehnout na nepřerušovanou ochranu bez ohledu na denní dobu nebo místo. Pokud si tedy chcete zahrát s přáteli pár kol Ragnaroku během toho, co je vaše partnerka na Zoomu a vaše děti se koukají na pohádku, tak pro vás bude TotalVPN nejlepší volba. Během našich testů byla rychlost stahování přes TotalVPN stejně rychlá, jako u ExpressVPN nebo Private Internet Access – rychlost dosahovala až 110 Mbit/s. Celkově služby TotalVPN udržují křehkou rovnováhu mezi rychlostí a spolehlivostí. Můžete si tak být jisti tím, že budete mít v rukách bezproblémový a spolehlivý nástroj.

  Kompatibilní platformy a zařízení

  TotalVPN je všestranný a uživatelský přívětivý nástroj, který můžete používat na mnoha různých platformách. Služeb VPN tak budete moci využívat kdykoli a kdekoli. Uživatelé mohou funkce TotalVPN používat na následujících platformách:

 • Windows: TotalVPN nabízí aplikaci pro uživatele systému Windows. Lidé se stolním počítačem a notebooky s verzí Windowsu 7, 8 a 10 tak mohou využít bezproblémové ochrany.

 • macOS: Vlastníci Macu mohou využít bezpečnosti TotalVPN díky aplikaci pro zařízení s macOS. Ani oni tedy nemusí prohlížet web bez zabezpečení.

 • Android: Uživatelé chytrých telefonů a tabletů se systémem Android si mohou stáhnout aplikaci TotalVPN a chránit tak své online aktivity na cestách.

 • iOS: Vynecháni nebyli ani majitelé iPhonu nebo iPadu. TotalVPN nabízí aplikaci kompatibilní s iOS zařízeními. Ani tito uživatelé se tak nemusí na cestách bát o svá data.

 • Linux: Pro uživatele na Linuxu má TotalVPN připraveno ruční nastavení, díky kterému mohou na svá zařízení nainstalovat bezproblémovou integraci.

 • Routery: TotalVPN sice není podporována na všech routerech, ale nabízí konfiguraci pro konkrétní modely. Uživatelé tak mohou zabezpečit celou svou domácí síť.

  Kompatibilita TotalVPN se rozšiřuje na více zařízení a zajišťuje komplexní ochranu pro všechny vaše aktivity na internetu:

 • PC a notebooky: TotalVPN zabezpečuje stolní počítače i notebooky s mnoha různými operačními systémy. Uživatelé tak mohou využít nepřerušovaný a bezpečný zážitek z prohlížení internetu.

 • Chytré telefony: s aplikacemi určenými pro zařízení Android a iOS se TotalVPN stará o to, aby i vaše chytré telefony byly chráněny před potenciálními hrozbami.

 • Tablety: ať už používáte iPad nebo tablet s Androidem, díky aplikaci TotalVPN můžete prohlížet internet s klidem na duši.

 • Chytré televize: Díky kompatibilitě TotalVPN s routery můžete ochránit i své televize a jiná chytrá zařízení. Vaše aktivity při sledování ani citlivé informace tak nezůstanou všem na očích.

 • Herní konzole: zabezpečením routeru rozšiřuje TotalVPN svou ochranu na herní konzole a přidává tak dodatečnou vrstvu ochrany pro vaše hraní.

  Závazek TotalVPN ke kompatibilitě napříč platformami a zařízeními zajišťuje, že uživatelé mohou integrovat VPN služby do svých digitálních životů naprosto bez problémů. Ať už prohlížíte webové stránky, sledujete videa nebo hrajete, ochrana od TotalVPN vám je plně k dispozici. Svět je stále propojenější místo, které skrývá mnoho nástrah, ale s dobrou VPN můžete mít klid na duši.

  Ceník

  V ceníku TotalVPN najdeme fantastické nabídky se slušnou 85% slevou na internetové zabezpečení TotalAV 2023. Platit tak můžete jen 35,13 Kč měsíčně. Za tuto nízkou cenu získáte obsáhlý balíček funkcí, včetně antivirové ochrany v reálném čase, bezpečné prohlížení přes VPN i nepřetržitou ochranu pro vaše zařízení. Výhodou je také 30denní garance vrácení peněz, která je určena uživatelům, kteří si chtějí službu v klidu a bez rizika vyzkoušet. V nabídce je možnost chránit až 5 zařízení v reálném čase i funkce Total Adblock pro blokování nechtěných stránek. TotalVPN tak nabízí zajímavý poměr cena výkon. Uživatelé hledající řešení zabezpečení na internetu by si jejich nabídku určitě měli prohlédnout.

  Zákaznická podpora

  Zákaznická podpora TotalVPN je chvályhodná. Tým podpory je vstřícný a ochotný. Vždy je připraven vám pomoci nejrůznějšími způsoby, ať už přes e-mail nebo živý chat. Navštívit můžete obsáhlé centrum nápovědy přímo na jejich stránkách. Na tomto místě najdete užitečné zdroje, jako jsou články či nejčastěji kladené dotazy. Na nejčastější problémy tak můžete najít řešení sami. Pokud byste přeci jen narazili na neřešitelný problém, systém podpory se o vás postará a požadavky včas vyřeší. Jistě také oceníte 30denní garanci vrácení peněz, která dále poukazuje na to, že se společnost opravdu snaží mít spokojené zákazníky. Celkově se zákaznická podpora TotalVPN zdá jako spolehlivá a uživatelsky přívětivá. Nemyslíme si, že byste měli s jejich službami negativní zkušenosti.
 •  
  NAŠE NEJLEPŠÍ NABÍDKY:X