Sdělení inzerenta

Private Internet Access recenze

SHRNUTÍ: Líbí se nám, že Private Internet Access je 100% open source, má přísnou politiku bez protokolování, uživatelsky přívětivé rozhraní, robustní bezpečnostní funkce a vynikající výsledky testů rychlosti. VPN Private Internet Access, kterou vlastní společnost KAPE technologies, slibuje, že „uchová vaše data v bezpečí a vaši identitu v soukromí, zatímco si budete užívat prohlížení bez omezení“. Daří se jí tento slib plnit? To zjístíte, když si přečtete naši recenzi, ve které rozebíráme bezpečnostní otázky, ochranu soukromí, sít serverů, testujeme rychlost a další!
👍 KLADY:
 • Rozsáhlá serverová infrastruktura – 35 000 serverů v 78 zemích světa
 • Připojení až 10 zařízení současně v rámci jednoho předplatného
 • Neomezená šířka pásma
 • 100% open-source
 • Přísná politika zákazu logování a kill switch na všech klientech
 • Vynikající výsledky testů rychlosti
 • K dispozici je klient pro Linux a jeho instalace je snadná
 • Umožňuje přizpůsobení šifrovacího algoritmu a protokolů
 • Nabízí vyhrazené IP adresy v USA, Austrálii, Velké Británii, Kanadě a Německu.
 • Blokování malwaru, škodlivých skriptů, reklam a sledovacích zařízení pomocí blokátoru reklam MACE
 • Dostupné klientské aplikace pro téměř všechny platformy - Windows, macOS, Linux, Android, Apple iOS
 • Podporuje rozšíření prohlížeče a předkonfigurované směrovače
 • Možnost živého chatu
 • Přijímá anonymní platební metody (kryptoměny a dárkové karty třetích stran)
👎 NEDOSTATKY:
 • Chybí několikanásobné připojení (multi-hop)
Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Dobře, pojďme tedy rovnou na to, čím se Private Internet Access (PIA) liší od všech ostatních VPN z hlediska zabezpečení. I když má všechny standardní funkce jako je šifrování na vojenské úrovni, kill-switch, ochranu proti úniku DNS a ochranu proti úniku IP adresy, PIA dělá několik věcí zcela jinak. Za prvé vám umožní přizpůsobit váš šifrovací algoritmus a protokoly, takže můžete přepínat mezi AES-128 nebo AES-256 nebo prozkoumat několik dalších protokolů, jako je OpenVPN a Wireguard. Za druhé, Private Internet Access nabízí vyhrazené IP adresy v USA, Austrálii, Velké Británii, Kanadě a Německu. Na rozdíl od sdílených IP adres má vlastní IP adresa několik zřejmých výhod:

• Na herních platformách zaznamenáte méně přerušení,
• méně ověřování při přihlašování na stránky,
• vzdálený přístup k privátním sítím,
• přihlašujte se do banky a plaťte online bezpečně.

Dále přichází vlastní patentovaný systém blokování reklam společnosti PIA s názvem MACE ad blocker. Tato funkce je navržena tak, aby automaticky blokovala škodlivé skripty, reklamy, sledovače a další malware. Pokud vás už nebaví reklamy, které vás pronásledují na internetu, nebo máte obavy z neúmyslné instalace malwaru, MACE by vám měl poskytnout klid. Kromě toho získáte také podporu přesměrování portů, pokročilé rozdělené tunelování, proxy SOCKS5, firewall a rozšíření Chrome.

Serverová síť

Více serverů obecně znamená rychlejší a spolehlivější připojení kdekoli na světě. To s sebou přináší lepší zážitek z prohlížení a hraní bez zpoždění. Private Internet Access vás nenechá na holičkách, protože se může pochlubit ohromujícími 35 000 servery v 78 zemích po celém světě. Ještě pozoruhodnější je, že nabízí více serverů v regionech jako je Afrika a Jižní Amerika, které jiné VPN často přehlížejí.

Rychlost a spolehlivost

Poskytla nám tedy rozsáhlá serverová síť PIA závratné rychlosti? Servery PIA jsme testovali na třech různých místech se základní rychlostí připojení 100 Mb/s. Po připojení k místnímu serveru v New Yorku naše rychlost klesla o pouhých 9 %. Vzhledem k tomu, že průměrná ztráta rychlosti při připojení k VPN je mezi 10–20 %, byl to dobrý výsledek. Po připojení k serveru v Austrálii se PIA podařilo dosáhnout výstupu 87,5 Mb/s. Jeden server v Kanadě dosáhl rychlosti 57,7 Mb/s a další v Singapuru zaznamenal rychlost stahování 59,3 Mb/s. Soudě podle výsledku našich testů rychlosti to vypadá, že PIA dostojí svému tvrzení, že je nejrychlejší sítí VPN.

Kompatibilní platformy a zařízení

S jediným předplatným získáte neomezenou šířku pásma a současné připojení až na 10 zařízení. Private Internet Access má také klientské aplikace pro Windows, macOS, Linux, Android, Apple iOS a rozšíření prohlížeče pro Firefox, Chrome a Opera. Private Internet Access také zajistí VPN pokrytí téměř na každé zařízení ve vaší domácnosti pomocí předem nakonfigurovaných směrovačů.

Ceny

Stejně jako u většiny sítí VPN platí, že čím delší předplatné zvolíte, tím levnější jsou vaše měsíční náklady. Ohromnou slevu 83 % získáte, když se zavážete k tříletému plánu, tehdy zaplatíte pouze 2,08 $ měsíčně místo obvyklých 11,95 $. Navštivte náš odkaz, zajistěte si tuto nabídku a získejte 2 měsíce zdarma plus antivirus! Nejste připraveni na to si předplatit tři roky? Stále můžete získat 72% slevu na jednoletý tarif. Ať už si vyberete cokoli, máte 30denní záruku vrácení peněz.

Zákaznická péče

Portál podpory Private Internet Access je rozdělen do 5 sekcí: komunita, průvodci, znalostní báze, novinky a kontaktujte nás. Články jsou velmi užitečné, zejména podrobní průvodci odstraňováním problémů. Pokud se vám nechce prohrabávat se stovkami článků, můžete skočit na widget živého chatu umístěný v pravém dolním rohu webu. Živý chat je k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 amerického času MST. Mimo tento časový rámec můžete odeslat zprávu nebo jim poslat e-mail na adresu helpdesk@privateinternetaccess.com.
 
NAŠE NEJLEPŠÍ NABÍDKY:X