Nejlepší služby VPN

Surfujte volně po celém světě na libovolném zařízení se zabezpečením, ochranou soukromí a dalšími pokročilými funkcemi. Zůstaňte mimo dosah hackerů, sledovačů a dalších nepříjemností na internetu. Všichni níže uvedení poskytovatelé nabízejí přístup k VPN na více zařízeních v rámci jednoho předplatného. Nakupujte nyní s obrovskými slevami až 85 % nebo využijte 30denní zkušební verzi zdarma!

Sdělení inzerenta

produkt roku 2024
Ušetřete 85 %
up1
TotalVPN
TotalVPN
 • Parádní nabídka: VPN + antivir + blokování reklam
 • 5* hodnocení „Vynikající“ na stránce Trustpilot
 • Šifruje prohlížení webu a zabezpečuje osobní údaje
 • Přes 50 superrychlých serverů
9,8
Celkově nejlepší
261,67 Kč
Od 39,25 Kč
Navštivte web
2
CyberGhost VPN
CyberGhost VPN
 • Více než 7400 serverů umístěných v 91 zemích!
 • Ochrana WiFi, upozornění na krádež identity a narušení dat
 • Nepřetržité, vysokorychlostní surfování, nulové protokoly
 • Možnost 45 dní vyzkoušení zdarma
9,5
Skvěle
294,75 Kč
Od 50,11 Kč
Navštivte web
up3
Private Internet Access
Private Internet Access
 • Bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz
 • Přísná zásada nulového protokolování a 100% open source
 • Servery s extrémně nízkou latencí a vysokým výkonem
 • 256bitové šifrování AES na vojenské úrovni
9,3
Velmi dobře
268,58 Kč
Od 45,67 Kč
Navštivte web
4
ExpressVPN
ExpressVPN
 • Získejte 3 měsíce navíc zdarma
 • Zákaznická podpora prostřednictvím chatu 24/7
 • Dodává se se snadno použitelnými aplikacemi pro většinu zařízení
 • Rychlé a bezpečné
9,1
Velmi dobře
296,97 Kč
Od 152,95 Kč
Navštivte web

Často kladené otázky

VPN nebo virtuální privátní síť je zabezpečené a privátní síťové připojení prostřednictvím veřejného internetu.
VPN funguje tak, že pomocí šifrovacích protokolů přenáší veškerý internetový provoz přes šifrovaný tunel – virtuální privátní síť – mezi vaším počítačem a vzdáleným serverem VPN. Tím jsou vaše data zabezpečena a brání třetím stranám v jejich zachycení.

Bez VPN může být veškerý váš internetový provoz v síti odhalen. To je důvod, proč připojení VPN zvyšuje vaše soukromí a zabezpečení online.
Jako nezávislý web s recenzemi jsme otestovali desítky sítí VPN, pokud jde o rychlost, šifrovací protokoly, síť serveru a další. Pro průměrného spotřebitele je zde to, co byste měli hledat při výběru nejlepší VPN pro vaše potřeby:

Zabezpečení: Mezi některé kritické funkce patří šifrování na vojenské úrovni, integrovaný kill switch, ochrana před únikem DNS a IP, funkce forward secrecy, sledování narušení dat a funkce bezpečného prohlížení.

Soukromí: Zvažte zásady protokolování VPN a geografickou polohu. Vždy vybírejte VPN s neposkvrněnou pověstí a transparentní zásadou nulového protokolu. Vyhýbejte se sítím VPN umístěným v zemích s historií zneužívání soukromí uživatelů.

Rychlost a spolehlivost: Hledejte sítě VPN, které nabízejí nepřerušované vysokorychlostní surfování a neomezenou šířku pásma.

Simultánní připojení zařízení: Hledejte služby VPN, které nabízejí připojení více zařízení. To znamená, že můžete chránit všechna svá zařízení v domácnosti pomocí jediného předplatného VPN.

Kompatibilita zařízení: Většina sítí VPN má nativní aplikace pro hlavní platformy, jako jsou Windows, macOS, Android a iOS. Pokud máte domácnost s více platformami, hledejte VPN, která rozšíří pokrytí na téměř každé zařízení: od předem nakonfigurovaných routerů po herní konzole. Některé sítě VPN také nabízejí rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox, Safari nebo Edge.

Serverová síť: Obecně platí, že čím blíže jste k serveru, tím rychlejší je vaše připojení. VPN jako Cyberghost a PIA mají tisíce serverů rovnoměrně rozmístěných po celém světě. To znamená, že server bude vždy poblíž, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Znamená to také menší zahlcení každého serveru, a tedy rychlejší připojení.

Zřeknutí se odpovědnosti

Tato stránka je bezplatným online zdrojem. Snažíme se návštěvníkům nabídnou užitečný obsah a srovnávací funkce. Vyděláváme peníze ze služeb VPN, které jsou na těchto stránkách uvedeny, což ovlivňuje umístění a pořadí, v jakém jsou značky (a/nebo jejich produkty) prezentovány, a také to ovlivňuje hodnocení recenzí. Uvedení VPN na této stránce NEZNAMENÁ jejich schválení. Neuvádíme všechny služby VPN na trhu. S výjimkou případů výslovně uvedených v našich podmínkách užití se zříkáme všech prohlášení a záruk týkajících se informací uvedených na této stránce. Informace a ceny na této stránce se mohou kdykoli změnit.

 
NAŠE NEJLEPŠÍ NABÍDKY:X